Programi

Društvo Univerza za tretje življenjsko obdobje Logatec

Širimo obzorja, združujemo ljudi.

Avtor: Anica Nartnik

PonedeljekTorekSredaCetrtekPetek
Angleščina
Martina Rupnik Martinčič
9.00 - 10.30
Likovno ustvarjanje
Darja Rupnik
8.15 - 9.45
Angleščina 5
Martina Rupnik Martinčič
8.30 - 10.00
Italijanščina
Nina Krička
8.30 -10.00
Angleščina 3-4
Martina Rupnik Martinčič
8.30 - 10.00
Angleščina 2
Martina Rupnik Martinčič
10.35 - 12.05
Servietna tehnika
Vladimira Lux
10.00 - 11.30
Keramika in mozaik
Vesna Stražišar
10.15 - 11.45
Spoznavanje domačega kraja
Jana Jureš
10.15 - 11.45
Angleščina 6
Martina Rupnik Martinčič
10.10 - 11.40
Umetnostna zgodovina
Jaka Racman
11.45 - 13.15
UTŽO glasbena učilnica
Zdravko Novak
14.00 - 15.30
Plesi v vrsti
Ana Ferjančič
9.00 - 11.00
Kaligrafija
Marija Urbas
15.30 - 17.00
Rezervirano za predavanja in sestanke
15.00 - 17.00
Etnološka dediščina Logatca
dr. Milan Trobič
17.15 - 18.45
Francoščina
Lidija Bertoncelj
15.00 - 16.30
Kvačkanje
Magda Nicolleti
17.00 - 18.30
Vaje za zdravo hrbtenico
Gorina Vilić
17.30 - 18.45
Računalništvo-začetna
Nejc Cifer
17.30 - 19.00
Računalništvo-nadaljevalna
Nejc Cifer
17.30 - 19.00
Vaje za zdravo hrbtenico
Gorina Vilić
18.45 - 20.00
Vaje za zdravo hrbtenico
Gorina Vilić
17.00 - 18.30 - NOVA skupina
Vaje za zdravo hrbtenico
Gorina Vilić
18.30 - 20.00
TOREK V NOVI UČILNICI 2. NADSTROPJE
SREDA V NOVI UČILNICI 2. NADSTROPJE
Italijanščina
Nina Krička
8.00 - 9.30
Angleščina - začetna NOVA
Martina Rupnik Martinčič
10.15 - 11.45
Italijanščina
Nina Krička
9.35 - 11.05
Urimo sposobnosti
Vladimira Lux
11.45 - 13.15
Italijanščina
Nina Krička
14.45 - 16.15
Nemščina
Suzana Petrušić
16.30 - 18.00
ponedeljek
Angleščina
Martina Rupnik Martinčič
9.00 - 10.30
Angleščina 2
Martina Rupnik Martinčič
10.35 - 12.05
Kaligrafija
Marija Urbas
15.30 - 17.00
Etnološka dediščina Logatca
dr. Milan Trobič
17.15 - 18.45
Vaje za zdravo hrbtenico
Gorina Vilić
17.30 - 18.45
Vaje za zdravo hrbtenico
Gorina Vilić
18.45 - 20.00
torek
Likovno ustvarjanje
Darja Rupnik
8.15 - 9.45
Servietna tehnika
Vladimira Lux
10.00 - 11.30
Umetnostna zgodovina
Jaka Racman
11.45 - 13.15
Francoščina
Lidija Bertoncelj
15.00 - 16.30
Računalništvo-začetna
Nejc Cifer
17.30 - 19.00
TOREK V NOVI UČILNICI 2. NADSTROPJE
Italijanščina
Nina Krička
8.00 - 9.30
Italijanščina
Nina Krička
9.35 - 11.05
Urimo sposobnosti
Vladimira Lux
11.45 - 13.15
Italijanščina
Nina Krička
14.45 - 16.15
Nemščina
Suzana Petrušić
16.30 - 18.00
sreda
Angleščina 5
Martina Rupnik Martinčič
8.30 - 10.00
Keramika in mozaik
Vesna Stražišar
10.15 - 11.45
UTŽO glasbena učilnica
Zdravko Novak
14.00 - 15.30
Računalništvo-nadaljevalna
Nejc Cifer
17.30 - 19.00
Vaje za zdravo hrbtenico
Gorina Vilić
17.00 - 18.30 - NOVA skupina
Vaje za zdravo hrbtenico
Gorina Vilić
18.30 - 20.00
SREDA V NOVI UČILNICI 2. NADSTROPJE
Angleščina - začetna NOVA
Martina Rupnik Martinčič
10.15 - 11.45
cetrtek
Italijanščina
Nina Krička
8.30 -10.00
Spoznavanje domačega kraja
Jana Jureš
10.15 - 11.45
Plesi v vrsti
Ana Ferjančič
9.00 - 11.00
Rezervirano za predavanja in sestanke
15.00 - 17.00
Kvačkanje
Magda Nicolleti
17.00 - 18.30
petek
Angleščina 3-4
Martina Rupnik Martinčič
8.30 - 10.00
Angleščina 6
Martina Rupnik Martinčič
10.10 - 11.40